وبلاگ

معرفی بهترین قالیشویی جهانشهر کرج

قالیشویی جهانشهر کرج با ارائه مقالات مختلف سعی در آگاهی  بیشتر در زمینه فعالیت مراکز شستشو داشته و اینکه این مجموعه از چه روشها و دستگاههایی بهرمند شده حائز اهمیت است. مواد شوینده مناسب که کمترین آسیب ممکن را به الیاف آنها وارد نکند و همچنین تمیزی بیشتر را به ارمغان بیاورد.

معرفی بهترین قالیشویی جهانشهر کرج در سال 1402

ویژگی ها

برای کلیه نقاط استان البرز سرویس دهی دارد. ولی برای ساکنین محترم به دلیل نزدیکتر بودن سرعت بیشتری دارد.این مجموعه از  تجهیزات پیشرفته و بروز استفاده میکند. و از پودر تاید برای شستشو استفاده نمیکند. چرا که این پودر باعث زبر شدن و کدر شدن قالی می شود .  مرحله بسته بندی بسیار حائز اهمیت میباشد. اگرفرش به خوبی بسته بندی نشود در حین جابجایی و قبل از رسیدن به دست مشتریان دچار کثیفی می شود . قالیشویی وزیر یکی از شعبات ما در جهانشهر است که تمام این نکات را رعایت میکند .

اهمیت سرعت عمل در قالیشویی

مجموعه ما با توجه به سابقه و تجربه کافی خود ، بهتر میداند که این مسئله چقدر برای مشتریان حیاتی و مهم قلمداد میشود.زمان بندی همه افراد یکسان نیست، نمیتوان کل روز را در خانه در انتظار تحویل و یا جمع آوری فرش ماند. پس چاره چیست ؟ما به شما میگوییم که بهترین کار چیست اگر زمان خاصی مد نظر شماست باید از مجموعه ای خدمات بخواهید که در تمام کرج شعبه و سرویسهای فعال دارد تا هر سرویس متناسب با محل سکونت مشتری ارسال شود بدین شکل برنامه ریزی شما به مشکل نخواهد خورد که ما این مسئله را درمورد توجه قرار داده ایم .

محاسبه قیمت در قالیشویی

ما به شما کامل توضیح میدهیم که قالیشویی در کرج هزینه قالیشویی برای هر فرش چگونه محاسبه خواهد شد. ابتدا پشت فرشتان را نگاه کنید اگر با دقت توجه کنید میبینید که برگه ای تحت عنوان شناسنامه وجود دارد حالا با دقت شانه و تراکم را بخوانید سپس جنس را بخوانید مثلا اکریلیک ، ابریشم مصنوعی و وارد سایت اتحادیه قالیشویان بشوید و نرخنامه را با دقت مطالعه کنید  طبق مشخصات مندرج در شناسنامه قیمت مشخص اعلام شده . ما در دفتر خود در جهانشهر نرخنامه را به صورت قاب شده نصب کرده ایم تا تمامی مشتریان بتوانند آنرا بخوانند و از قیمت قالیشویی در جهانشهر دقیق اطلاع یابند .

قالی شویی تمام اتوماتیک

قالی شویی تمام اتوماتیک جهانشهر کرج
 1. خاک گیری به صورت ضربه ای دورانی.
 2. عملیات خاکگیری در دو دقیقه برای فرش ۱۲ متری.
 3. بدون صدا.
 4. بدون پارگی احتمالی فرش.
 5. برگرفته از طرح روز دنیا
 6. با قابلیت لول کردن فرش

همانطور که در بالا ذکر شد خاک گیر  بدون پارگی انجام میشود که بزرگترین تضمین ما سلامت فرش شماست یکی از مجهزترین مراکز نظافت جهانشهر کرج کارخانه قالیشویی وزیر است که تمام ماشین آلات مخصوص و بروز را داراست . آبگیری فرش نیز مکانیزه بوده و توسط آب گیر لوله شکل انجام میشود :

 • دور در دقیقه ۱۴۰۰
 • مجهز به تحویه هوای داخل
 • آبگیری ۹۵ درصد
 • مدت  آبگیری ۳ دقیقه و ۳۰ ثانیه
 • مزیت استفاده از خشک فرش

دستگاه خشک کن، که در کارخانه قالیشویی جهانشهر استفاده شده است، فرش ها را مچاله نمی کند و فرش ها بدون شکستن و تا شدن باقی میمانند. این دستگاه فرش ها را تا ۹۵ درصد خشک میکند. عملیات آبگیر در ۴-۵ دقیقه انجام می شود. طول این دستگاه ۴٫۲۰ متر می باشد. رنگ های فرش در هم مخلوط نمی شود و فرش کیفیت خود را از دست نمی دهد. آب گرفته شده از فرش،به طور کامل از دستگاه خارج شده و از برگشت آب به فرش جلوگیری به عمل می آید.

مطلب مرتبط: قالیشویی در عظیمیه کرج

شستشوی فرش در کرج جهانشهر

از پرسش هایی فراوانی که با آن مواجه میشویم این است که کار یک قالیشویی فقط شستن فرشهاست ؟ خیرعلاوه بر شستشوی فرشها ، شستشوی مبل و خوشخواب ، پتو ، پرده، پارکت ، تاتامی و کف شویی نیز انجام میدهید و حتی برخی از خدمات داخل منزل مشتری صورت میگیرد تا راحتی هر چه بیشتری مشتری فراهم شود .

زمان بندی شستشوی فرش

شستشوی فرش به طور مرتب و زمان‌بندی شده باعث می‌شود که آلودگی‌های روغن و چسبنده که با استفاده از جاروبرقی نمی‌توان از داخل بافت فرش خارج نمود تمیز شوند. کثیفی‌ها و آلودگی‌های فرش که معمولاً با آن‌ها مواجه می‌شویم ناشی از آلودگی هوا، بخار ناشی از آشپزی و گردوخاک ته کفش است که وارد بافت فرش شده است. آلودگی‌های روغنی و چرب باعث از بین رفتن رنگ قالی نمی‌شوند، بلکه رنگ قالی در زیر لایه‌ای از چربی و آلودگی پنهان می‌شود و به مرور زمان فرش شما به منبعی از آلودگی تبدیل می‌شود. زمان شستشوی استاندارد قالی بسته به تعداد افراد خانواده و رفت‌وآمد بین ۱۲ الی ۱۸ ماه یک‌بار است.

ضمانت قالیشویی جهانشهر کرج

تضمین شستشوی مجدد میباشد اما اگر فرش شما ایرادات زیر را داشته باشد و پس از شست شو دچار آسیب گردد به هیچ عنوان مسولیتی به عهده ما نیست : ایراد یا اشکال فنی از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات شناسنامه پشت فرش متفاوت بنظر برسد آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری فرش را چگونه مرجوع کنیم ؟ لطفا قبل از  اقدام با پشتیبانی تماس بگیرید ارسال مجدد فرش بدون هماهنگی با مدیریت ممنوع میباشد پس از تماس شما کارشناس به محل اعزام میگردد سپس با بررسی ظاهر و اعتراض مشتری فاکتور مرجوعی صادر میگردد . هزینه مرجوعی چگونه خواهد بود؟ در صورت تایید کارشناس و اعلام قصور از جانب قالیشویی هیچگونه هزینه ای بر عهده شما نخواهد بود . به جرات میتوان گفت تنها قالیشویی در کرج که ضمانت کتبی ارائه میکند قالیشویی وزیر است .

انواع فرش ماشینی

فکر میکنید تفاوت فرشهای ماشینی در چیست ؟ حتی این تفاوت در هزینه خرید و شستوشو نیز تاثیر میگذارد برای رفع این پرسش ، قالیشویی جهانشر کرج تصمیم گرفت ویژگی هایی که باعث تمایز قالیها میشوند را برایتان شرح دهد :

 • شانه و تراکم
 • نوع فرش ماشینی
 • ابعاد و اندازه
 • طرح و نقشه

شانه : به تعداد گره  که در یک متر از عرض قالی قرار گرفته .

تراکم : به تعداد گره  که در یک متر از طول قالی قرارگرفته .

جنس نخ :  نخ پلی استر یا آکریلیک

نخ خاب : به ارتفاع خاب هر گره نخ خاب فرش میگویند .

 رنگ : به رنگی که در طرح و نقشه به کاربرده شده است.

به‌طورکلی امروزه چهار نوع فرش ماشینی در بازار موجود هست : پشمی،اکریلیک، پلی‌استر و پلی‌پروپیلن.

شستشوی فرش ماشینی جهانشهر کرج

با مطالعه مطالب فوق درخواهید یافت که قالیهای ماشینی بسیار متفاوت و متنوع هستند برخی به دلیل کیفیت پایین باید با سرعت کمتری شستشه شوند تا دچار آسیب نگردند . برای خشک کردن نمیتوان همه را به یک شیوه و با یک درجه حرارت خشک کرد چرا که توان هر کدام در برابر حرارت متفاوت بوده و همه  تحمل گرما را ندارند . همچنین شیوه شستشو برای هر کدام به صورت جداگانه و متفاوت خواهد بود . قالیشویی جهانشهر کرج بهترین شیوه شستشو را  در نظر میگیرد و به معرفی مراکز با سابقه ای چون تیم و مجموعه وزیر پرداخته تا شما بتوانید با دست باز و خاطری آسوده سفارشات خود را ثبت کنید .

ثبت سفارش

ثبت سفارش در قالیشویی جهانشهر یکی از آسانترین کارهاست . وارد سایت قالیشویی در جهانشهر شوید و از قسمت ثبت سفارش مشخصتتان را وارد کنید و منتظر بمانید تا کارشناسان ما ظرف چند ساعت با شما تماس بگیرند و سفارش شما را قطعی و نهایی کنند و یا اگر تمایلی به ثبت آنلاین ندارید با شماره قالیشویی جهانشهر تماس بگیرید مشاوران ما با حوصله پاسخگویی سوالات شما هستند :

Tel:02691001818

Tel:02634656506

‫۲ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا