سلام ، به سایت قالیشویی وزیر خوش آمدید

قالیشویی در عظیمیه

قالیشویی در عظیمیه

 قالیشویی در عظیمیه و سایر مناطق البرز

قالیشویی در عظیمیه سرعت و کیفیت را ملاک کار خود قرار داده چرا که به خاطر شرایط موجود در جامعه و وضعیت اقتصادی اکثریت شاغل هستند و طبیعتا تعداد خانمهای شاغل نسبت به گذشته بیشتر شده است پس سرعت تحویل فرش بسیار اهمیت دارد از همین جهت بهتر است.

برای تسریع در فرآیند شستشو از ماشین مکانیزه استفاده کرد مشتریان عزیزمان میتوانند مجموعه وزیر را بعنوان به روزترین قالیشویی در عظیمیه انتخاب کنند کارخانه قالیشویی عظیمیه مجهز به جدیدترین ماشین های شستشوی فرش میباشد و حتی قالیچه ، موکت ، رو فرشی را هم با کمک این تجهیزات میشوید لازم به ذکر است قالیشویی وزیر مجهز به دستگاه  قالیشویی

اتوماتیک ثابت و ریلی ، دستگاه خاک گیر دورانی ، دستگاه آبگیر لوله ای ،دستگاه آبگیر غلطکی میباشد .اعتبار قالیشویی وزیر به دلیل سابقه و تجربه ی بالای این مجموعه است و تیم تخصصی مجموعه وزیر که مهارت بالایی در کار خود دارند عامل اصلی رضایت مشتریان در کرج هستند .

شستشوی فرش در عظیمیه/فرش شویی عظیمیه

شستشوی فرش در عظیمیه/فرش شویی عظیمیه

امروزه روشهایی شبیه به شیوه قدیمی اجرا نمی گردد . به جهت حفظ هرچه بیشتر پاکیزگی فرشها ، کارخانه های قالیشویی را در بیرون از سطح شهر ایجاد می نمایند تا حتی الامکان از آب نهرهای شهر استفاده نشود و بتوان با حفر چاه های عمیق ، آب فراوان و پاکیزه برای شستشوی فرش مهیا نمود .

قالیشویی در عظیمیه مواد پاک کننده را به مقدار مناسب روی سطح قالی میریزد .سپس برسهای ویژه ی ماشین آلات قالی شویی عظیمیه فرآیند شستشوی فرش را آغاز می کنند به این ترتیب قسمت های چرک و آلوده قالی کاملا تمیز می گردد . در قالیشویی عظیمیه دستگاه های خاصی طراحی و ساخته شده که دارای برسهای بزرگ و دایره ای شکل

میباشد و توسط نیروی برق به حرکت در می آید و به آهستگی سطح فرش را سائیده و نقاط تیره و چرک آن را میشوید .

قالیشویی تمام اتوماتیک عظیمیه کرج

قالیشویی تمام اتوماتیک عظیمیه کرج

پس از آن که تمام فرش به خوبی شسته شد توسط دوشهای پخش کننده آب مخصوص قالیشویی ، تمام فرش را شسته و مواد شوینده را به خوبی از قالی دور می کنند . پس از آن که به خوبی مواد شوینده از لا به لای پرز فرش خارج شد معمولا فرش را به طور کامل و یکجا درون حوضچه های بزرگ آب فرو می کنند تا آبکشی شود .

قالیشویی تمام اتوماتیک عظیمیه کرج برای آبکشی فرش و زدودن مواد شوینده است به همین منظور است که قالیشویی وزیر مجهزترین

قالیشویی در کرج است و می تواند عملیات شور قالی را به بهترین شکل انجام دهد .قالیشویی در عظیمیه کرج : شستشوی انواع فرش ،قالی ،موکت و قالیچه با استفاده از دستگاه های مدرن در محدوده عظیمیه کرج را به قالیشویی وزیر بسپارید .

غبار گیری مکانیزه در قالیشویی عظیمیه

به دلیل وجود ذرات خاک و گرد و غبار که در لا به لای پرز فرش نفوذ کرده اند میبایست قبل از آغاز شستشوی فرش آن را به خوبی غبارگیری نمود. قالیشویی مجاز قبل از شستشو عملیات قالی تکانی را روی فرش انجام میدهد تا هیچ گرد و غباری روی فرش باقی نماند و از بروز هر گونه مشکل برای فرش جلوگیری کند .

کارخانه قالیشویی عظیمیه این اطمینان را میدهد که نه تنها فرش شما طی فرآیند قالی تکانی و زدودن گرد و خاک فرش ، صدمه نمیبیند بلکه پس از طی این مرحله با بهترین کیفیت شسته میشود یکی از قالیشوییهایی که مجهز به دستگاه بروز قالی تکانی است قالیشویی وزیر کرج میباشد که جهت بهره مندی از این خدمات میتوانید با این قالیشویی تماس حاصل نمایید این دستگاه از جدید ترین دستگاه های موجود در بازار می باشد و از دقت بالایی برخوردار است .

اگر میخواهید فرش شما در حین خاک گیری آسیب نبیند و پاره نشود باید از قالیشویی خوب و مجهز به دستگاه های جدید خدمات دریافت کنید . برای دریافت این خدمات میتوانید در هر زمان از شبانه روز با قالیشویی وزیر تماس حاصل نمائید و از سلامت فرشتان اطمینان حاصل نمائید .

قالیشویی سریع عظیمیه / قالیشویی فوری عظیمیه

قالیشویی وزیر به علت مجهز بودن به ماشین آلات پیشرفته و گرم خانه های بزرگ و مجهز به سیستم تهویه ، در سریعترین زمان ممکن فرش ها را تحویل می دهد . سرعت دستگاه های شستشوی فرش و همچنین دقت بالا باعث افزایش کیفیت شستشوی فرش و رضایت مشتریان شده است . در برخی مواقع شما برنامه ای برای شستشوی فرش ندارید ولی شرایطی پیش می آید که باید همان لحظه فرشتان را بشویید که به آن شرایط

اضطراری میگویند با توجه به حساس بودن موقعیت برای سریعترین زمان ممکن نیاز به قالیشویی دارید پس میتوانید با قالیشویی فوری عظیمیه تماس حاصل نمایید و از خدمات فوری قالیشویی وزیر استفاده کنید .

شستشوی قالیچه در عظیمیه/ شستشوی موکت در عظیمیه

شستشوی قالیچه نسبت به فرشهای متراژ بالا دشوار و زمان بر است بنابراین زمان تحویلشان نیز طولانی تر است اما قالیشویی عظیمیه کرج بخاطر مجهز بودن به تجهیزات به روز دنیا روند شستشوی متفاوتی دارد قالیچه های فانتزی و طرح دار و همچنین قالیچه های ماکارونی نیاز به دوبار شویی دارند بنابراین قیمت شستشوی آنها بالاتر است .

رعایت نکات خاص شستشوی فرش

1-شستشوی فرش باید روی سطح صاف و سخت مانند سطح سیمانی ،موزائیک یا سنگ انجام شود و کفی دستگاه ها فلزی باشد و جزو سطوح سخت محسوب شود .

2-مواد شوینده ای که برای شستشوی فرش به کار می رود باید کاملا خنثی باشند تا از هرگونه آسیب در الیاف پشم جلوگیری شود .

3-کارخانه قالیشویی وزیر مجهز به آبگیر لوله ایست و تا 90درصد آب فرش گرفته میشود سپس در گرمخانه روی سطح صاف خشک میگردد و از بروز کیست در فرش جلوگیری می کند .

4- حتی الامکان میبایست از گرم خانه و یا مکانهایی که در آنجا نور شدید آفتاب وجود نداشته باشد برای خشک کردن فرش استفاده نمود . زیرا تابش شدید نور آفتاب باعث رنگ پریدگی فرش به ویژه رنگهای ناپایدار میگردد . از همین جهت باید فرش را به قالیشویی با تجربه و مطمئن سپرد قالیشویی وزیر با تجربه ترین قالیشویی عظیمیه است و سلامت فرش را در اولویت کار قرار میدهد .

شستشوی سنتی فرش

شستشوی فرش از سالها پیش در خانواده های ایرانی مرسوم بوده است اما شستشوی دقیق و اصولی فرش باید به نحوی باشد که هدف اصلی ، به خوبی و بدون کمترین صدمه به فرش تحقق یابد . یعنی فرش از آلودگیها و سطوح چرک زدوده شده و کاملا پاکیزه گردد . در روشهای کاملا قدیمی معمولا فرش را در درون نهر های روان آب قرار داده و پس از آن که فرش به خوبی خیس می گردید آن را به بیرون منتقل و با مواد شوینده ای همچون چوبک و سایر شوینده های قدیمی و به کمک پاروهای بزرگ می شستند .

قیمت قالیشویی عظیمیه کرج/هزینه قالیشویی عظیمیه/قالیشویی ارزان عظیمیه

در طول سال تعداد دفعات متفاوت فرش را شستشو می دهیم و می دانیم که شستشو اگر به درستی انجام نشود علاوه بر تمیز نشدن فرش از عمر فرش نیز می کاهد . سال به سال هزینه های قالیشویی به دلیل گران شدن نیروی کار ، افزایش استهلاک تجهیزات و گران شدن قطعات و همچنین افزایش قیمت مواد شستشو ، رو به رشد است و این مسئله ممکن است شما را از سپردن فرش به قالیشویی منصرف ومیل به شستشوی فرش در منزل را افزایش دهد .

اما باید توجه کنید که شستشو در منزل تفاوت چندانی با سپردن فرش به قالیشویی غیر مجاز و نامعتبر ندارد و به دلیل کاهش هزینه شستشو هزینه گزاف خرید فرش را متحمل خواهید شد . اگر در انتخاب قالیشویی دقت کنید دیگر نیازی نیست که در طول سال چندبار فرش را شستشو دهید و این هزینه را پرداخت کنید .

اگر میخواهید برای هر پارت شستشو از قالیشویی وزیر تخفیف بگیرید می توان با دریافت کد اشترک و عضویت در باشگاه مشتریان ما از تخفیفات استفاده کنید و کمی از هزینه ها بکاهید .

قالیشویی و مبل شویی وزیر عظیمیه

قالیشویی وزیر علاوه بر خدمات قالیشویی ، خدمات مبل شویی نیز ارائه میکند که این خدمات نیز کاملا مکانیزه و در محل انجام میشود . این مجموعه از جدیدترین دستگاه مبلشویی نیمه مکانیزه و تمام مکانیزه استفاده میکند و لکه برهای جدید بدون آسیب به مبل را استفاده میکند و برای هر لکه لکه بر مخصوص آن را استفاده میکند .

در صورتی که مبل شما چرم است اصلا نگران نباشید زیرا برای مبلمان چرم شما هم از مواد مخصوصی استفاده میشود که علاوه بر رفع آلودگی مبل موجب افزایش عمر چرم هم میشود برای شستشوی خوشخواب نیز از دستگاه مکانیزه استفاده میشود در صورت نیاز به این خدمات میتوانید با ما در تماس باشید .

شماره تماس قالیشویی در عظیمیه

اگر ساکن عظیمیه هستید و در گوگل به دنبال بهترین قالیشویی کرج عظیمیه میگردید پیشنهاد میکنیم از خدمات قالیشویی وزیر استفاده کنید که یکی از بهترین قالیشویی های این محدوده است و دارای کادری حرفه ای و پرسنل خوش برخورد است .

در صورت استفاده از خدمات قالیشویی وزیر با اولین سفارش متوجه تفاوت کیفیت و خدمات ویژه این قالیشویی خواهید شد . برای ثبت سفارش آنلاین نیز می توانید فرم ثبت سفارش داخل سایت را پر کرده و منتظر تماس مشاوران و کارشناسان بمانید .

Tel:02691001818

Tel:02634656506