سلام ، به سایت قالیشویی وزیر خوش آمدید

قالیشویی در باغستان

قالیشویی در باغستان

بهترین قالیشویی در باغستان

قالیشویی در باغستان مجهز به کارخانه تمام اتوماتیک میباشد و تمام مراحل شستشو با کمترین دخالت نیروی انسانی انجام میشود به همین دلیل قالیشویی باغستان به قالیشویی مکانیزه باغستان شهرت فراوان دارد استفاده از ماشین آلات قالیشویی در این مرکز موجب شده روند کارها سریع تر شود و این امر باعث شده تا بتوانیم بتوانند سفارشات بیشتری را بپذیریم . قبل از شستشو چندین فاکتور تعیین می شود مانند

جنس فرش ، نوع کثیفی و میزان کثیفی سپس روند شستشو مشخص می گردد و این روند شامل نحو شستشو ، دستگاه هایی که میبایست برایشان استفاده کرد ، شوینده های متناسب و … میباشد .

قالیشویی مکانیزه باغستان/قالیشویی تمام اتوماتیک باغستان

استفاده از ماشین آلات بروز و پیشرفته در کارخانه قالیشویی باغستان مزایایی را به همراه دارد که از مهمترین آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • سرعت در کارها
 • سهولت در شست و شوی فرش ها
 • صرفه جویی در زمان
 • دقت بالا در شست و شوی فرش ها
 • عدم آسیب دیدن تار و پود انواع فرش
 • سازگاری با انواع فرش ماشینی و طبیعی
 • عدم آسیب به رنگ فرش ها

از میان موارد ذکر شده برترینشان سهولت و سرعت در کارها می باشد، چرا که این قابلیت در نزدیکی های عید که سفارشات جهت شست و شوی فرش ها بالا می رود کمک شایانی به مجموعه ما میکند که علاوه بر سرعت در تحویل میتوانیم فرشها را به صورت کاملا تضمین شستوشو دهیم .

قیمت قالیشویی در باغستان

 1. نوع فرش
 2. اندازه فرش
 3. تعمیرات فرش
 4. حمل و نقل فرش

نوع فرش که همان شانه و تراکم است و متناسب با کیفیت فرش هزینه شستشو متغییر میباشد . اندازه فرش هم نقش مهمی در قیمت نهایی دارد زیرا قیمت مصوب برای یکمتر فرش است بنابراین هرچه ابعاد فرش بزرگتر باشد هزینه شستوش و نیز بیشتر میشود . تعمیرات فرش که همان خدمات فرش است مانند رفع سوختگی رنگ برداری و … که کاملا توافقی میباشد . حمل و نقل فرش به هزینه ایاب ذهاب و هزینه نگهداری فرش در انبار کارخانه قالی شویی گفته میشود .

مواد شوینده

برای شستشو فرش ها از مهمترین نکات برای این کارخانه قالیشویی بررسی نوع الیاف و جنس آن است و سپس شوینده ، شوینده ای که انتخاب می شود نباید به فرش آسیب برساند و باید آلودگی روی فرش را از بین ببرد و تمامی شوینده های مورد استفاده در این قالیشویی از برندهایی هستند که مورد اعتماد هستند و مواد استفاده شده در  آنها مورد بررسی قرار گرفته است و سپس در لیست شوینده های قالیشویی وزیر قرار گرفته است

مقایسه شستشوی سنتی و مکانیزه قالیشویها

مقایسه این دو روش کار نسبتا دشواری خواهد بود  زیرا باید عوامل مختلفی را بررسی کرد فرش دستبافت ، قدیمی و نیاز به تعمیر نباید به صورت سنتی شسته شود باید آنرا به متخصص سپرد زیرا فرش دستبافتی که قدمت دارد و در آن از رنگهای طبیعی استفاده گردیده حتما در شست شوی سنتی دچار مشکل میشود رنگها قاطی میشوند و به دلیل قدمت احتمال آسیباتی چون پارگی را هم خواهد داشت . جنس فرش ، خدمات مورد نیاز ، مواد شوینده ، قیمت و قدمت از جمله

مواردیست که قبل از انتخاب نوع شستشو باید به آن توجه نمود . پس در انتخاب قالیشویی به دنبال بهترین باشید که با دانش و تخصص فرش شما را شستشو دهند . قالیشویی وزیر بهترین قالیشویی در باغستان است . تیم و مجموعه تخصصی وزیر مجری خدمات شستشو و رنگبرداری فرش دستبافت بوده .

موکت شویی در باغستان

اگر موکتهای شما با شستشویی که خود در منزلتان انجام دادید تمیز نشد به شما پیشنهاد می کنم از یک قالیشویی خوب و معتبر بخواهید تا این کار را برای شما انجام دهند ، شستشو همواره به نفع مشتریان خواهد بود چرا که شستشویی که توسط خود افراد صورت میگیرد بدون هیچ دستگاه و لباس های استانداردی است

و کمر درد و پادرد را به همراه خواهد داشت همچنین مواد شوینده ای که خود افراد استفاده می کنند اغلب برای الیاف موکتها و فرش ها مضر هستند اما در قالیشویی های معتبر از شوینده های مخصوصی استفاده می شود .

ثبت سفارش

شماره تلفنهای قالیشویی باغستان کرج در سامانه 118 موجود میباشد و همچنین در سایت مجموعه وزیر تمامی راه های ارتباطی درج شده تا بتوانید به راحت ترین شکل ممکن سفارشات خود را ثبت کنید و از خدمات ما  براحتی استفاده کنید:

Tel:02691001818

Tel:02634656506

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.