سلام ، به سایت قالیشویی وزیر خوش آمدید

قالیشویی در حصارک

قالیشویی در حصارک

بهترین قالیشویی در حصارک

قالیشویی در حصارک فقط محدوده به محله حصارک کرج نمیشود بلکه با داشتن ماشینهای متعدد و رانندگان آشنا به نقاط کرج به کل شهر ارائه خدمات میکند از آنجا که کارخانه قالیشویی در حصارک کرج از سالیان پیش فعالیت خود را شروع کرده میداند که کیفیت کار و سرعت برای مشتریان اهمیت زیادی دارد به همین دلیل روز به روز به بهتر شدن خدمات خود میپردازد .

خدمات قالیشویی در حصارک

 1. شستشوی فرش ماشینی و دستبافت
 2. رفو و مرمت
 3. ریشه بافی
 4. شیرازه دوزی
 5. رنگ برداری

موارد مذکور در تمام مراکز نظافتی انجام میشود اما قالیشویی در حصارک بسیار خدمات دیگر هم انجام میدهد : مانند نوار چرم دوزی ، نصب ترمز فرش ، نصب محافظ ریشه ، رفع بید و انجام بید زدایی ، شستشوی موکت و پارکت در محل ، خدمات زمین شویی ، مبلشویی و شستن خوشخواب در محل ، انجام بسیاری خدمات در منزل برای راحتی مشتریان برای اطلاع از تمام کارهایی که قالیشویی حصارک میتواند برای فرشتان انجام دهد میتوانید از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت کنید .

مراحل شستن فرش

در کارخانه قالیشویی در حصارک ،  عملیات خاک‌گیری، شستشو، دارکشی، پرداخت انواع فرش و مرمت فرش‌های دستبافت انجام میشود. فضای کارخانه قالیشویی حصارک به دو بخش اصلی تقسیم میشود :

 1.  شستشو و آبگیری
 2.  فضای خشک کن ها و انبار ها

در بخش اول ابتدا فرشها را شستشو میدهند، سپس به داخل آبگیر انتقال میدهند . همانطور که میدانید قالی را می‌توان به‌ صورت دستی شستشو داد و یا  از دستگاههای اتوماتیک استفاده نمود. پس از آبگیری، فرشها را به بخش خشک‌کن منتقل میکنند. در قالیشویی باید 3 انبار وجود داشته باشد:

1-انبار نگهداری از فرشهای کثیف

2-انبار نگهداری از فرشهای تمیز

3-انبار نگهداری از مواد شوینده .

قالیشویی اتوماتیک

مجموعه ما فرشها را به صورت اتوماتیک شستشو میدهد و از دو دستگاه میزی و ریلی استفاده میکند  شستشوی ریلی اتوماتیک هم به دو صورت برس استوانه‌ای و برس دیسکی تولید میشود. تفاوت دستگاه های شستشوی میزی و ریلی در نحوه کار آنهاست. در ریلی فرش ثابت است و دستگاه به روی فرش حرکت میکند اما در دستگاه های میزی دستگاه ثابت است و فرش به وسیله نوار نقاله به زیر برس های دستگاه برده میشود.دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک عملیات شستشو را در ۵ مرحله بصورت خودکار انجام می دهد. مراحل عبارتند از :

خیس کردن فرش، جارو زدن، برس زدن همراه با شامپو، برس زدن، برس زدن همراه با آب، شستشو با آب بدون برس. کار کردن با این دستگاه به مهارت خاصی نیاز ندارد و هر یک از مراحل شستشو را می توان بصورت جداگانه یا ترکیبی انجام داد. در مرحله آبگیری فرش هم دو مدل آبگیر مورد استفاده قرار می‌گیرد. دیگ آبگیر که دستگا ه قدیمی و سنتی است و باعث آسیب بسیار به فرش

میشود که ما این روش را در کارخانه استفاده نمیکنیم و آبگیر لوله ای که چند سالی  که مهمان کارخانه ما شده و کیفیت کار را به شدت بالا برده است.

مزیت قالیشویی در حصارک

 •  عدم تاثیر شرایط آب و هوایی در زمان تحویل فرش
 •  خشک شدن فرش ها در گرمخانه مخصوص
 •  عدم آسیب به قالی با توجه به نظارت واحد کنترل کیفیت
 •  ارائه بهترین خدمات و به تمیز ترین وجه ممکن
 •  تحویل های به موقع
 •  دارای مجوز از اتحادیه قالیشویان استان البرز
 •  پرسنل خوش برخورد و حرفه ای
 •  رفوگران ماهر
 •  ارائه ضمانت نامه برای تمامی فرشها
 •  پشتیبانی 24 ساعته
 • ثبت سفارش آنلاین

برای انتخاب قالیشویی بسیار دقت کنید داشتن مزیتهای فوق حق طبیعی مشتریان است و پیشنهاد ما به شما برای انتخاب یک قالیشوی مجاز در حصارک ، قالیشویی وزیر است که تمام موارد بالا را دارا بوده و در صد رضایت مشتریانشان بسیار بالاست .

قیمت قالیشویی در حصارک

هزینه شستشو توسط اتحادیه قالیشویان تعیین میشود و قالیشویهای مجاز بر حسب نرخهای اعلام دستمزد خدمات را دریافت می‌کنند و قالیشویی حصارک کرج نیز از این قاعده مستثناء نیست زیرا قالیشویی در حصارک مجاز بوده و از  قوانین تصویب شده صنف قالیشویی پیروی میکند برای رنگ برداری و رفوگری و … نیز قیمتی منصفانه ارائه میکند .

یافتن بهترین قالیشویی

در گذشته خدمات قالیشویی محدود به شستشوی فرش بود در حالی که امروزه رواج بسیار زیادی پیدا کرده و همچنین دسترسی ها محدود به شماره تلفن نیست و بصورت آنلاین هم میتوانید درخواست سرویس قالیشویی کنید خیلی راحت و با یک جست و جوی ساده در اینترنت می توان لیستی از قالیشوییهای مختلف را به دست آورد. اما باید بدانید که کدام یک از همه بهتر است قالیشویی وزیر بهترین قالیشویی در حصارک است .

قالیشویی آنلاین در حصارک

آنلاین بودن قالیشویی حصارک چه فایده ای برای مشتریان دارد ؟

 1. صرفه جویی در زمان
 2. افزایش گزینه های بیشتر برای انتخاب
 3. مشاهده نمونه کارهایی انجام شده در گذشته
 4. بررسی نظرات و امتیازات در سایت
 5. مقایسه راحت و بدونه هزینه ی قیمت قالیشویهای مختلف

اگر به دنبال قالیشویی آنلاین هستید پیشنهاد ما قالیشویی وزیر شعبه حصارک است .

شماره تلفن قالیشویی حصارک کرج

برای ارتباط با کارخانه قالیشویی وزیر می توانید در هر ساعات از شبانه روز با تلفن های زیر تماس حاصل نمائید تا تیم تخصصی مجموعه وزیر نیروهای خود را به محل اعزام کنند مشاوران ما پاسخگوی سوالات شما

هستند :

Tel:02691001818

Tel:02634656506

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.