سلام ، به سایت قالیشویی وزیر خوش آمدید

قالیشویی در فردیس

قالیشویی در فردیس

بهترین قالیشویی در فردیس

قالیشویی در فردیس علاوه بر اینکه برای ساکنین محترم منطقه ی فردیس سرویس دهی دارد با افتتاح شعب مختلف در سطح شهر توانسته به کلیه مناطق ارائه خدمت داشته باشد .یکی از مراکز معروف و معتبر در این زمینه قالیشویی وزیر است .

قالیشویی یکی از خدماتی است که باید اهمیت زیادی به آن داده شود. قالی یکی از لوازم با ارزش و مهم در هر خانه بوده که نتیجه هنر ایرانیان می باشد. این فرش ها در تار و پودرهای در هم تنیده ای ساخته شده که هر کدام رنگ هایی زیبا و جذابی دارند. نگهداری و شستشوی این فرش ها و قالیچه ها از اهمیت بالایی برخوردار بوده و باید در هنگام شستشوی

این هنر بسیار توجه نمود زیرا در صورتی که این فرش به درستی و به صورت استاندارد شسته نشود می تواند باعث آسیب رساندن به این محصول شود. برای شستشوی فرش ها و قالیچه ها باید از پودرهای شوینده مخصوص و مرغوبی استفاده کنید

پاره شدن فرش نو در قالیشویی

با توجه به مطالب ذکر شده احتمال پارگی در گلیم نو نیز وجود دارد و این تصور که فقط قالی کهنه و مستعمل ، پوسیده و اسیب دیده پاره میشوند کاملا غلط بوده چرا که قالی نو نیز میتوانند به دلایل ذکر شده در بالا دچار پارگی شوند یکی از مهمترین این دلایل استفاده از دستگاه خشک کن دیگی است که یک روش کاملا منسوخ شده است.

و قالیشویهای غیر مجاز برای کاهش هزینه های خود و سودبری بیشتر از این دستگاه استفاده میکنند اما کارخانه قالیشویی فردیس مجهز به دستگاه آبگیر لوله ایست که با یک تحقیق کوچک میتوانید از امکانات و مزایای این دستگتاه مطلع شوید .

ترمیم فرش های پاره توسط قالیشویی در فردیس

علیر غم رعایت تمام نکات ممکن است فرش دچار آسیب گردد در اینصورت چاره ای جز رفو نیست که قالیشویی در فردیس به دو صورت اقدام به ترمیم میکند : اولین روش برای رفع پارگی چله ها گره زدن دوباره چله از محل پارگی میباشد .

روش دوم برای ترمیم چله ها که عموما رفوگران هنگام ترمیم استفاده میکنند این روش استفاده از سوزن و نخ چله سالم میباشد  .

قیمت شستشوی قالیشویی در فردیس

شستشو طبق نرخ مصوب اتحادیه میباشد  که میتوانید از مشاوران غیر حضوری و یا کارشناسان ما در محل بخواهید مطابق با جنس و شانه و تراکم فرش هزینه نهایی شست شو را خدمت شما اعلام نمایند اما گلیم فانتزی و قالیچه های کودک به صورت توافقی فاکتور میشوند .

بهترین قالیشویی مجهز در فردیس کرج

برای رفاه حال ساکنین عزیز استان البرز بر آن شدیم تا بهترین قالیشویی در این منطقه را معرفی کنیم :

قالیشویی وزیر بهترین قالیشویی در فردیس می باشد ،این مرکز علاوه بر کیفیت خدمات ، با اولین تماس سریعا کارشناسان خود را به محل اعزام میکنند . برای افزایش عمر گلیم حتما به دنبال قالیشویی مجاز و معتبر در منطقه باشید چرا که برخی از آسیب های شستشو قابل جبران نیستند و نابودی آن را به همراه دارند .

تضمین قالیشویی در فردیس

قالیشویی در فردیس برای تضمین شست شو قالیشویی وزیر را معرفی میکند که با کادری مجرب و استفاده از دستگاه پیشرفته و به روز خدمات شستشو را انجام می دهد و میتوانید با خاطری اسوده از این مجموعه خدمات دریافت کنید .

هزینه ایاب و ذهاب

هزینه ایاب و ذهاب در تمام قالیشویی ها توسط اتحادیه قالیشویان تعیین شده است و بابت هر قالی جداگانه نیست بلکه بابت یک سرویس رفت و برگشت از منزل به کارخانه و بالعکس است و هر تعداد که اضافه شود تاثیری در آن ندارد و در کل قالیشویی در قیمت اعلامی ایاب و ذهاب هیچ دخل و تصرفی ندارد .

قالیشویی فوری در فردیس

زمانی که روی قالی شما لک ایجاد شد همان لحظه با قالیشویی تماس بگیرید چرا که تاخیر باعث ثابت شدن رنگ لکه میشود و به خورد آن می رود هر چه زودتر اقدام به شستشو کنید لکه زودتر و بهتر از بین میرود . بنابراین در صورت ایجاد لکه با مجموعه ما تماس حاصل نمائید تا پرسنل ما در سریعترین زمان ممکن خود را به محل برسانند .

تلفن تماس قالیشویی در فردیس

برای بهره گیری از شست شو ، رفو ، رنگ برداری ، ریشه زنی و چرم دوزی و شیرازه دوزی میتوانید از طریق ثبت سفارش آنلاین در سایت و یا شماره تلفن :

Tel:02691001818

Tel:02634656506

سفارشات خود را ثبت کنید .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.