وبلاگ

فرش چرم

مواد تشکیل دهنده

چرم برای مواد فرش، انتخابی غیرمعمول به نظرمیرسد، اما فرش های جذاب بسیاری وجود دارد که از نوارهای چرمی ، چرم های بازیافتی یا ترکیبی از پنبه / چرم درست شدند . اغلب  به جای چرم با عنوان “۱۰۰٪ پوست گاو” ذکر شده اندو ازپوست گاو ساخته شده اند و از نظر اندازه و ترکیب رنگ متفاوت هستند.

انواع

فرش چرم

پوست گوسفند نیز در گروه آن به فروش میرسند. فرشهای پوست گوسفند به شکل نامنظم ممکن است سفید ، آبی ، صورتی ،مشکی ، بژ یا آبی نیمه شب باشد. شما همچنین می توانید فرشهای پوست گوسفندی مصنوعی مستطیل شکل با الگوهای لانه زنبوری صورتی ،آبی یا خاکستری پیدا کنید.

مطلب مرتبط/تمیزکردن فرش پوست گاو

راحتی

فرش چرم

،معمولا  نرم هستند اما ممکن است گلوله ای باشند و برای مدت طولانی روی آن راحت نباشید.این فرش های شگ  اغلب از صفویه و سایر مارک های فرش برترمنطقه موجود است.

آیا برای همه منازل مناسب است ؟

فرش چرم

برای هر اتاقی که میزان تردد پا زیاد باشد ، بسیار مشکل ساز هستند.در مناطق مرطوب استفاده نشود. برای فضاهای کم رفت و آمد، اتاق خواب،دفترکاروبرخی برای نشیمن مناسب هستند.برای کافه ها و مکانهای اسپرت بسیار مناسب است.

رنگ

برای افزایش طول عمر فرش چرم لازم است از تاتامی یا موکت برای زیرفرش خود استفاده کنید. خواهید دید که بیشتردر رنگهای خنثی یا خاکی هستند. رنگ های فرش محبوب خاکستری ، قهوه ای تیره ، بژ یا ترکیبی از آن رنگ ها هستند.رنگهای سفارشی هم وجود دارد که با انتخاب آن میتوانیدهر رنگی که مطلوب است سفارش دهید.

ابعاد

ارتفاع اکثرشان  کمتر از ۲.۵سانت است . فرشهایی که دارای یک توده ضخیم تر هستند ، به آن اندازه محبوب نیستند.

قالیشویی وزیر(قالیشویی در کرج)شستشو انواع فرشهارابطور تخصصی و ویژه وبا بهترین موادشوینده انجام میدهد و هرمشاوره ای راجب این فرشها داشتید میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید.چون تنوع شستشو زیادی دارد که امکان دارد برای همه مقدور نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا