وبلاگ

شستشوی تخصصی فرش تبریز

شستشوی تخصصی فرش تبریز

شستشوی تخصصی فرش تبریز با چند روش قابل انجام است .ما در قالیشویی وزیر چند روش برای شستشوی تخصصی فرش دستبافت در کرج اتخاذ می کنیم که همیشه تضمین شده است .

فیلم شستشو تخصصی فرش تبریز ابریشم

روش های رایج

هنگام شستشو فرش تبریز ما از چهار روش برای شستشو با آب و دو روش برای خشکشویی استفاده می کنیم.

استفاده از این روشها به عوامل مختلفی بستگی دارد: فرش ممکن است جدید ، قدیمی ، پشمی ، ابریشمی ، مصنوعی ، مخلوط ، لاستیک ،ناهموار ، ضعیف و ظریف باشد ، یا در پشم گوسفند و سازه و غیره مشکل داشته باشد. به عنوان مثال فرشهای عتیقه باید کاملاً با آب شسته شوند ،نرم شوند و با حساسیت زیادی رفتار شود. مانند فرشهای تبریز حاج جیلیلی که بسیار گران بها نیز هستند . حتی خشک شویی انواع مختلفی را ارائه می دهد و با برخی از فرش ها ، نتایج بسیار خوبی می دهد در حالی که در برخی دیگر که آب را دوست ندارند ، مضر است.در ابتدا ما با در نظر گرفتن عوامل مختلف ذکر شده ، از فرش تجزیه و تحلیل دقیق میکنیم. ما قادر به شستن ، با نتایج بسیار خوب نه تنها بهداشتی ،بلکه زیبایی شناختی ، هر نوع فرش ، از جمله فرش های بافت شده بادست و ماشینی هستیم.

مطلب مرتبط/رنگبرداری فرش دستبافت

دستگاه های مکانیزه برای شستشوی تخصصی فرش تبریز

ابتدا می خواهیم یک توضیح بسیار مهم ارائه دهیم ما در قالیشویی وزیر ازماشین آلات با برس چرخان استفاده نمی کنیم (مفهوم عملیاتی همان دستگاه های تک دیسک است) برای کف) زیرا آنها عملکردی تهاجمی دارندانگار که سطوح سخت و خشن را تمیز می کنند.همچنین ماشین هایی که فرش از یک طرف وارد می شود و از طرف دیگرخارج می شود بدون اینکه کنترل دقیق داشته باشد.این ماشین های شستشوی فرش بسیار سریع هستند ، اما فقط برای فرش های ماشینی مناسب است. اگر فرش شما شکننده است ، این روش درمانی می تواند آن را از بین ببرد.در شستشوی فرشها ، به خصوص هنگام شستشوی تخصصی فرش تبریز ،برای دستیابی به نتیجه خوب ، باید کنترل مداومی توسط اپراتور وجود داشته باشد ، که باید با فرش به گونه ای رفتار کند که از هر گونه آسیب احتمالی جلوگیری شود . این همان کاری است که قالیشویی وزیر برای رسیدن به یک نتیجه عالی انجام می دهد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا